Novinky & vychytávky - červenec 2015 TESCOMA

Novinky & vychytávky - červenec 2015 TESCOMA

Novinky

Tescoma představuje:

Prázdninové novinky a vychytávky

Zachutnali vám dary moře? Nebo jste snad v sobě objevili skrytý umělecký talent? Anebo jen prostě máte rádi produkty značky TESCOMA, které jsou za všech okolností originální a jedinečné svým designem? Ať tak či onak, na prázdninové období vám přinášíme novinky, které potěší právě milovníky mořských „potvůrek“ a uspokojíme i ty, kteří se by se rádi pustili do vykrajování ovoce a zeleniny, ale za „rozumnou cenu“. Platnost letních novinek je opět prodloužena na dva měsíce, tedy na červenec a srpen. Na první podzimní novinky se můžete těšit v zářijové obchodní zprávě.

 

Řada PRESTO CARVING

Ovoce a zelenina jsou důležitým zdrojem vitamínů a díky dekorativnímu vykrajování se mohou stát i lákavou a neodolatelnou pochoutkou! Představujeme široký sortiment vykrajovacích nožů a speciálních pomůcek PRESTO CARVING – součástí této ucelené řady je sedmidílná vykrajovací souprava a rovný tucet pomůcek pro snadné vytváření efektních motivů z ovoce a zeleniny. S novinkou PRESTO CARVING může být každý vámi připravený pokrm malým uměleckým dílem!

Vykrajovací souprava PRESTO CARVING

422010.00

Ovoce a zelenina jsou důležitým zdrojem vitamínů a v kombinaci s dekorativním vykrajováním se mohou navíc stát i lákavou a neodolatelnou pochoutkou! Vykrajovací souprava PRESTO CARVING obsahuje řezací nůž, nože ve tvaru V a U a unikátně tvarovaný brousek. Balení včetně detailního návodu k použití s řadou tipů a rad.

Vykrajovač kuliček PRESTO CARVING

422020.00 - malý

422021.00 - střední

422022.00 - velký

Pro vykrajování malých, středních a velkých kuliček z melounů, jablek, hrušek a ostatního ovoce, dále také z mrkve, bílé ředkve, okurek, cuket či sýra.

Kráječ citrusových hoblinek PRESTO CARVING

422030.00

Pro přípravu tenkých hoblinek z kůry citronů, limetek, pomerančů a grepů.

Drážkovací kráječ PRESTO CARVING

422034.00

Pro přípravu spirál z citrusové kůry i zdobení cuket, okurek a citrusových plodů.

Struhadlo julienne PRESTO CARVING

422050.00

Pro přípravu drobných julienne proužků z mrkve, bílé ředkve a ředkviček, červené řepy či menších brambor.

Struhadlo mřížkovací PRESTO CARVING

422054.00

Seřízněte špičku, pohybem dolů vytvořte drážky, pootočte o 90 stupňů a další pohybem dolů vytvořte mřížku. Pro okurky, mrkev i brambory!

Kráječ nudliček PRESTO CARVING

422060.00 - kráječ jemných nudliček

422061.00 - kráječ širokých nudliček

Dva druhy kráječů pro přípravu jemných i širokých nadýchaných nudliček z mrkve, okurky a bílé ředkve.

Kráječ spirál PRESTO CARVING

422064.00

Pro přípravu širokých ozdobných spirál z mrkve, bílé ředkve či okurky.

Kráječ okurkových spirál PRESTO CARVING

422070.00

Pro přípravu „nekonečných“ spirál z okurek, cuket a bílých ředkví, záleží jen na šikovnosti.

Vlnkovací kráječ PRESTO CARVING

422078.00

Pro ozdobné krájení okurek, cuket, mrkve, bílé ředkve, brambor i tvrdého sýra.

 

 

Řada PRESTO SEAFOOD - pro milovníky mořských „potvůrek“

Nůž na ústřice PRESTO SEAFOOD

421080.00

Pochutnejte  si  na  ústřicích,  delikatese,  která  je stále  snadněji  dostupná  i  v  našich  zeměpisných šířkách.  A  protože  ústřice  se  podávají  čerstvé, snadno si je sami otevřete speciálně tvarovaným nožem.  Ústřice vyzkoušejte s bílým nebo růžovým vínem a samozřejmě s „bublinkami“!

Nůžky na krevety PRESTO SEAFOOD

421082.00

Máte  rádi  krevety?  Ale  neradi  je  „loupete“?  Pokud je to váš případ, určitě oceníte pomůcku, se kterou snadno odstraníte krunýř, klepítka i ocásky malých, velkých i tygřích krevet a garnátů. Speciálně tvarované čepele nůžek jsou zubaté, aby neklouzaly po hladkém povrchu krunýře.

Kleště na korýše PRESTO SEAFOOD

421084.00

Cvak! Cvak! …a je to! Se stylovými kleštěmi bude příprava humrů, langust či krabů snadná a dobývání delikátního masíčka z klepítek hračkou.

Vidlička na korýše PRESTO SEAFOOD 4 ks

421086.00

Štíhlá dlouhá vidlička je nenahraditelná pro snadné vybírání nejjemnějšího masa z těžko přístupných míst klepet a krunýřů raků, krabů, humrů, langust či mořských šneků. V balení 4 kusy vidliček.

 

 

Ostatní novinky

Razítko na sušenky DELÍCIA, 6 party dekorů

630111.00

Vytiskněte si báječné party sušenky! Domácí máslové nebo perníkové, prostě sušenky jedna báseň. Razítková souprava obsahuje kulaté vykrajovátko, velké razítko a šest snadno vyměnitelných silikonových „podušek“ s rozmanitými dekory vhodnými pro party, narozeniny, posezení u kafíčka, pro zamilované nebo pro štěstí.

Nůžky na bylinky PRESTO 15 cm, s dózou

888221.00

Nůžky na bylinky s trojřadou čepelí a plastovou dózou. Proč ta dóza? Listy bylinek stříhané v dóze se nikam „nerozutečou“, stříhání je mnohem snadnější a rychlejší. A nespotřebované bylinky můžete nechat v dóze a skladovat v ledničce. Dóza má na okraji praktické čistítko, kterým stačí čepele protáhnout a čisté nůžky jsou připraveny pro další použití.

Nůžky na bylinky PRESTO 15 cm, s dózou

308892.00 - kostky

308893.00 - kuličky

308894.00 - karty

308904.00 - kostky XXL

308905.00 - diamanty XXL

Máte v mrazničce málo místa? Nevadí! Silikonová tvořítka na led s vodotěsným víčkem můžete do mrazničky vkládat v libovolné poloze! Z tvořítek na kostky, polokoule, karetní symboly, ale i diamanty a kostky XXL totiž vodotěsným víčkem neunikne ani kapka vody. Led lze z tvořítek díky pružnému silikonu snadno vyloupnout.

DOSTÁL CZ s.r.o. | Palackého 853/2 | 784 01 Litovel
V našem obchodě je možné nakupovat i bez registrace.