Výrobky značky TESCOMA získaly tři ceny Red Dot!

Výrobky značky TESCOMA získaly tři ceny Red Dot!

Novinky

Ve čtvrtek 3. dubna 2014 se uskutečnila v pražské restauraci Amade tisková konference, na které byla oficiálně představena trojice TESCOMA výrobků s prestižním oceněním Red Dot za letošní rok.
Renomovaná česká firma TESCOMA získala již druhého „designérského Oscara“ – takto jsme vás informovali v dubnu minulého roku, kdy svět ohromila překrásná čajová konvice TEO.
Rok se s rokem sešel a TESCOMA opět slaví – tentokrát je však úspěch hned trojnásobný.

RedDot Award

O5 Red Dot!

Letos to byla opravdu „sklizeň“ – významné ocenění Red Dot: Winner 2014 obdržela krájecí deska VITAMINO s antibakteriální úpravou povrchu, kterou navrhl František Fiala, dvě tzv. čestná uznání, Red Dot: Honourable Mention 2014 náleží zdobicímu sítku DELÍCIA od Martina Kovala a oboustranným vykrajovátkům DELÍCIA sedmi tvarů, které vytvořil David Veleba. V současné době tak má zlínská TESCOMA „ve své stáji“ hned pět designérů, jejichž produkty získaly celosvětově respektované ocenění za perfektní design. V roce 2010 okouzlila odbornou porotu nápaditě řešená dřevěná rozkládací podložka ONLINE od Petra Tesáka, aby o tři roky později na úspěch navázal Ladislav Škoda se stylovou čajovou konvicí TEO se dvěma vyluhovacími sítky. Prestižní ocenění za výjimečný design Red Dot Award má dlouholetou tradici, odborná porota jej uděluje v centru Nordrhein Westfalen v německém Essenu již od roku 1955. A jak vítězné tažení svých kolegů (a potažmo produktů) hodnotí šéfdesignér společnosti TESCOMA, Ladislav Škoda? „Jsem velmi rád, že se nám letos podařilo opět uspět v nejprestižnější soutěži designu na světě a to hned třikrát. Je to pro celý náš tým zadostiučinění za úsilí, které do vývoje nových výrobků vkládáme a zároveň motivace, abychom se i nadále snažili zlepšovat. Ocenění Red Dot hraje důležitou roli pro zviditelnění designu české značky TESCOMA na mezinárodní scéně, a opakovaně dokazuje náš tvůrčí potenciál ve světovém měřítku.“ Co dodat, prostě fantastický úspěch, který vyvrcholí v červenci slavnostním předáním prestižních cen přímo v centru světového designu, v německém Essenu.

RedDot Award

Red Dot má smysl

Pro TESCOMU, jakožto českého výrobce kuchyňského nářadí a nádobí se značkou TESCOMA, který exportuje svou produkci (pozn. aktuálně téměř 3000 aktivních položek) do více než 100 zemí světa, má světové ocenění obzvláště v letošním roce zásadní význam. Právě letos totiž TESCOMA expanduje do mateřské země populárního červeného puntíku (pozn. nedílný grafický prvek loga soutěže Red Dot), sousedního Německa. Red Dot znamená nejen satisfakci za intenzivní pracovní nasazení, ale také silný prodejní argument, díky kterému se spotřebitel mnohem lépe orientuje při svém nákupu.

DOSTÁL CZ s.r.o. | Palackého 853/2 | 784 01 Litovel
V našem obchodě je možné nakupovat i bez registrace.